هدف ما زیبایی خانه شماست

فروشگاه اینترنتی دکومارت در جهت زیبا سازی خانه و اتاق شما از هیچ تلاش بی وقفه ای دریغ نکرده و تمامی فعالیت ها و شرایط خرید و سفارش این کمپانی در جهت رفاه و آسایش شما متقاضیان عزیز می باشد.

 

 

نصب توسط کارشناسان ما

فروشگاه اینترنتی دکومارت جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز از کارشناسان مجربی جهت نصب محصولاتی که قابلیت نصب دارند استفاده  می کند که کارشناسان ما علاوه بر حمل رایگان محصول  به درب خانه شما در صورت انتخاب این گزینه هنگام سفارش، محصولات ما را بر روی دیوار اتاق شما نصب خواهند نمود.

کارشناسان نصب ما در شهر تبریز آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

لزا آن دسته از عزیزانی که تمایل به نصب محصولات توسط کارشناسان ما را دارند خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش،شرایط انتخاب خدمات نصب را در این برگه مطالعه نمایند.

 

شرایط انتخاب خدمات نصب

از مشتریان عزیزی که قصد استفاده از خدمات نصب مارا دارند، خواهشمندیم هنگام ثبت سفارش در برگه تسویه حساب در قسمت یاداشت عنوان: (خدمات نصب) را یادداشت نمایند تا کارشناسان فروش ما از این انتخاب شما مطلع شوند.

 

توجه:

 امکان نصب محصولات توسط کارشناسان ما فقط در شهر تبریز امکان پذیر است.

ارسال رایگان و پرداخت هنگام تحویل

هزینه ارسال محصولات آن دسته از عزیزانی که خدمات نصب ما را انتخاب نموده اند رایگان بوده و بسته شما توسط کارشناسان ما به درب خانه شما ارسال خواهد شد و فقط هزینه نصب محصولات از شما متقاضیان گرفته خواهد شد.

همچنین شما متقاضیان می توانید هزینه محصول را نیز بعد از نصب محصول توسط کارشناسان ما به دیوار شما پرداخت نمایید.

 

هزینه نصب

با توجه به اینکه هزینه ارسال محصول در هنگام استفاده از امکانات نصب توسط کارشناسان ما رایگان است و محصول انتخابی شما توسط کارشناسان ما به درب منزل شما حمل خواهد شد، بنابر این فقط هزینه نصب از متقاضیان دریافت خواهد شد و این هزینه برای تمامی محصولات نصبی یکسان می باشد.

 

هزینه نصب برای هر محصول

۱۰٫۰۰۰  تومان

می باشد.

 

نصب توسط متقاضیان

ساکنان سایر شهرها (بجز تبریز) و همچنین مشتریانی که تمایل دارند محصولات خود را  شخصا نصب نمایند قابل ذکر است که نصب همه محصولات با استفاده از دریل و پیچ انجام می گیرد و متقاضیان می توانند شخصا و یا با به کار گیری افراد فنی اقدام به نصب محصولات نمایند.

 

تجهیزات نصب

 

در بسته بندی همه محصولاتی که قابلیت نصب دارند ملزومات نصب همچون پیچ و رولپلاک قرارا داده شده است و همچنین یک برگه شامل راهنمای سوراخ کاری جهت راهنمایی شما در مورد اندازه و فاصله سوراخ ها در این بسته قرار دارد که در صورت تمایل به نصب محصولات به صورت شخصی این ابزار ها کمک حال شما عزیزان خواهند بود.

آرم محصولات

در داخل برخی محصولات که امکان نصب آنها در زاویه های مختلف وجود دارد آرم فلزی ما در کنار تجهیزات نصب قرار دااده شده است که بعد از نصب محصول به دیوار با نصب آرم طلایی کمپانی ما به روی آن به زیبایی محصول خود بیفزایید.

شرایط خرید

 

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم جهت ثبت سفارش و خرید محصولات ما و همچنین اطلاع از روش های حمل و نقل و پرداخت هزینه ها، فرم شرایط خرید را مطالعه نمایند.

ارتباط با کارشناسان

متقاضیان عزیز: در صورت وجود سوالات و ابهام در زمینه خرید، سفارش و یا نصب محصولات و همچنین نهوه ارسال لطفا قبل از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی بخش های زیر را مطالعه فرمایید.

شرایط خرید 

نصب محصولات

درصورت نیافتن جواب سوال خود، کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

جهت تماس با کارشناسان و ارتباط از طریق تلگرام روی گزینه های زیر کلیک کنید